Agenda
DatumRondeAanvangOmschrijving
20-02-2020 donderdag 22 20.00 Interne GZ 2019/2020
22-02-2020 zaterdag 0 13:30 Boerenkool met Worst Toernooi in Wadway
24-02-2020 maandag 5 20:00 GZ Schaaklust N1 - Aartswoud N2
27-02-2020 donderdag 2 20:00 Westfries 2020 : De Groene Zes in Bovenkarspel
27-02-2020 donderdag 23 20.00 Interne GZ 2019/2020
05-03-2020 donderdag 24 20.00 Interne GZ 2019/2020
06-03-2020 vrijdag 4 20:00 viertal : Magnus/Anna Paulowna - GZ/Schaaklust
06-03-2020 vrijdag 5 20:00 Attaqueer N - GZ Schaaklust N2
09-03-2020 maandag 3 20:00 Westfries 2020 : Torenhoog in Hoogkarspel
12-03-2020 donderdag 4 20:00 WF-cup : De Groene Zes in Bovenkarspel
12-03-2020 donderdag 25 20.00 Interne GZ 2019/2020
14-03-2020 zaterdag 0 09:45 Open Rapidkampioenschap voor NHSB-teams Koedijk
17-03-2020 dinsdag 6 20:00 Ca´ssa/Eenhoorn N3 - GZ Schaaklust N1
19-03-2020 donderdag 26 20.00 Interne GZ 2019/2020
23-03-2020 maandag 4 20:00 Westfries 2020 : Schaaklust in Andijk
26-03-2020 donderdag 27 20.00 Interne GZ 2019/2020
31-03-2020 dinsdag 5 20:00 Westfries 2020 : Ca´ssa-Eenhoorn in Zwaag
02-04-2020 donderdag 5 20:00 viertal : GZ/Schaaklust - Schaakmat
02-04-2020 donderdag 28 20.00 Interne GZ 2019/2020
06-04-2020 maandag 5 19:30 WF-cup : Torenhoog in Hoogkarspel
07-04-2020 dinsdag 7 20:00 Schaakgr. Koedijk N1 - GZ Schaaklust N1
09-04-2020 donderdag 0 20:00 Rapid GZ ronde 1-3
09-04-2020 donderdag 1 20:00 GZ rapidtoernooi 2020
09-04-2020 donderdag 2 21:00 GZ rapidtoernooi 2020
09-04-2020 donderdag 3 22:00 GZ rapidtoernooi 2020
14-04-2020 dinsdag 6 20:00 Westfries 2020 : Degoschalm-Revanche in Westwoud
16-04-2020 donderdag 0 20:00 Rapid GZ ronde 4-6
16-04-2020 donderdag 4 20:00 GZ rapidtoernooi 2020
16-04-2020 donderdag 5 21:00 GZ rapidtoernooi 2020
16-04-2020 donderdag 6 22:00 GZ rapidtoernooi 2020
23-04-2020 donderdag 6 20:00 GZ Schaaklust N2 - Aartswoud N3
23-04-2020 donderdag 29 20.00 Interne GZ 2019/2020
30-04-2020 donderdag 0 20:00 Rapid GZ ronde 7-8
30-04-2020 donderdag 7 20:00 GZ rapidtoernooi 2020
30-04-2020 donderdag 8 21:00 GZ rapidtoernooi 2020
01-05-2020 vrijdag 7 20:00 Westfries 2020 : Aartswoud in Hoogwoud
07-05-2020 donderdag 30 20.00 Interne GZ 2019/2020
14-05-2020 donderdag 0 20:00 Algemene Leden Vergadering (ALV)
17-05-2020 zondag 0 10:00 Kroegloperstoernooi Hoorn